
Foto: Domantas Stukas.
Velkommen til Bærekraftsveko
I Sweco jobber vi sammen med våre kunder med å bygge fremtidens byer og samfunn, og bærekraft står sentralt i våre prosjekter. Derfor arrangerer Sweco Bergen Bærekraftsveko – en møteplass for alle som ønsker å lære mer om, og samarbeide om klima og bærekraft.
Den 9. til 13. februar arrangerer vi frokostmøter på kontoret vårt i Bergen. Det blir ulike temaer hver dag, men fellesnevneren for alle presentasjonene vil være bærekraft.
Vi serverer en lett frokost og en haug med kunnskap innen klima og bærekraft. Fra kl 07:45 åpner dørene og du kan nyte frokost og mingling med ulike aktører. Foredragene starter kl 08:15 og varer til kl 08:45. Etterpå vil det være mulighet for mingling og diskusjoner.
Kom innom for en inspirerende start på dagen!
Når: 9. til 13. februar, klokken 07:45 – 09:00
Hvor: Sweco Bergen, Fantoftvegen 14
Det er begrenset antall plasser så husk å melde deg på.
Har du spørsmål om arrangementet, eller blir du forhindret i å komme slik at må melde deg av, ta kontakt med Carina Knudsen.
Program Bærekraftsveko:
